Bóle pleców i stawów

Olfen MAX żel 0,02 g/g 150 g

Indeks: 28608
EAN: 5909991440633
Producent: TEVA B.V.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

28,49 PLN
Ilość

Olfen Max 20 mg/g, żel 150g

Skład: 

1 gram żelu zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego (Diclofenacum diethylammonium ), co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego. Jednorodny żel w kolorze białym do prawie białego.

Wskazania do stosowania:

Dorośli i młodzież w wieku od 14 lat Miejscowe leczenie objawowe bólu w ostrych nadwyrężeniach, skręceniach lub stłuczeniach wywołanych tępymi urazami. U młodzieży w wieku od 14 lat przeznaczony do krótkotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą; pacjenci, u których w wywiadzie wystąpiły reakcje nadwrażliwości, takie jak astma, skurcz oskrzeli, pokrzywka, ostre zapalenie błony śluzowej nosa po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ); na otwarte rany, stany zapalne lub infekcje skórne, a także na skórę z egzemą i błonę śluzową; w ostatnim trymestrze ciąży; u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 14 lat.

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Teva B.V.Swensweg 5 2031GA Haarlem Holandia.

Informacji udziela: Teva Pharmaceuticals Polska Sp.z o.o., ul Osmańska 12, 02-823 Warszawa

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz