Witamina C

MNIAMKI Witamina C 250mg do ssania 60 sztuk

EAN: 5904730732734
Producent: STARPHARMA SP.Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

11,15 PLN
Ilość

MNIAMKI witamina C 250 mg 60 pastylek do ssania

MNIAMKI Witamina C 250 mg to przepyszne pastylki do ssania o smaku soczystej pomarańczy 60 pastylek 

Suplement diety MNIAMKI Witamina C 250mg dostarcza witaminę C w formie pysznych pastylek do ssania o smaku soczystej pomarańczy. Warto unikać niedoboru witaminy C w okresach zwiększonej aktywności fizycznej, gdyż przyczynia się ona do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Przyjemny słodki smak pastylkom nadaje fiński ksylitol (substancja pochodzenia roślinnego pozyskiwana z brzozy) i glikozydy stewiolowe (pochodzące z liści stewii, południowo-amerykańskiej rośliny o bardzo niskim indeksie glikemicznym, 300 razy słodszej od cukru). Spożywanie żywności zawierającej ksylitol zamiast cukru pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów.

Składniki aktywne

2 pastylki : Witamina C 500 mg (625% *RWS).

Właściwości

  • Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów.
  • Pomaga wzmocnić odporność.:
  • Działa dobroczynnie na układ nerwowy i funkcje psychologiczne.
  • Chroni komórki przed działaniem wolnych rodników.

Wysoka zawartość witaminy C – 250 mg, fiński ksylitol i stewia, naturalne aromaty i barwniki, bez cukrów, bez konserwantów, bez glutenu, laktozy oraz innych alergenów.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

  • dzieci  powyżej 3 do 10 roku życia - spożywać jedną pastylkę dziennie 
  • dzieci powyżej 10 roku życia i dorośli  spożywać 2 pastylki dziennie 
  • ssać do momentu rozpuszczenia się pastylki
  • nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia.

Podmiot odpowiedzialny:

Starpharma Sp. z o. o.,

ul. Jedności 9

05-506 Lesznowola

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz