Krople do oczu

Hylo-Comod krople do oczu 10ml

Indeks: 2000
EAN: 4031626710369
Producent: URSAPHARM ARZNEMITTEL GMBH & CO.KG

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

51,75 PLN
Ilość

Hylo Comod nawilżajace krople do oczu 10 ml

Wyrób medyczny,

Hylo Comod to sterylny roztwór zawierający hialuronian sodu, którego zadaniem jest poprawienie nawilżenia gałki ocznej. Hylo Comod poprawia nawilżenie gałki ocznej przy jej suchości, wywołanej negatywnym wpływem otaczającego środowiska,które powoduje zaburzenia typu suche oko, odczucie obecności ciała obcego w oku, pieczenie oczu a także po zabiegach operacyjnych przeprowadzanych na oku. Preparat może być stosowany długotrwale, również przez osoby korzystające z soczewek kontaktowych.Przeznaczony jest dla dorosłych, dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią,

Bez konserwantów i fosforanów.

POJEMNOŚĆ:

10 ml

Właściwości Hylo Comod:

  • posiada szczególne fizyczne właściwości tworzenia równomiernego, nawilżającego, stabilnego, trudno zmywalnego i długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu, który chcroni oko przed podrażnieniami i suchością.
  • może być stosowany podczas używania soczewek kontaktowych, dzięki czemu noszenie soczewek kontaktowych jest bardziej komfortowe, ponieważ nie tworzą się na nich osady i złogi.
  • nie zawiera środków konserwujących, więc ma wysoka telarancję.
  • nie zawiera również fosforanów, dzięki czemu unika się niebezpieczeństwa powstawania złogów w rogówce.

Sposób stosowania:

  • Zwykle zakrapla się 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka 3 razy dziennie.
  • Po zakropleniu należy powoli zamknąć powieki, umożliwiając równomierne rozprowadzenie roztworu po powierzchni oczu,
  • Po każdorazowym użyciu butelkę starannie zamknąć nakładką, zwracając jednocześnie uwagę, aby końcówka zakraplacza pozostała sucha.
  • Należy unikać kontaktu zakraplacza z okiem oraz skórą twarzy,
  • Zalecamy zakroplenie Hylo Comod 30 minut po założeniu soczewek kontaktowych na oczy, w celu uniknięcia ewentualnych reakcji nietolerancji między środkiem do pielęgnacji soczewek a preparatem. Należy liczyć się z wystąpieniem smug na soczewkach, które jednak zwykle znikają po kilku mrugnięciach.

Skład:

Hialuronianu sodu 1 mg/ml, bufor cytrynianowy, sorbitol, woda.

Informacje i ostrzeżenia

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz