Krople do oczu

Cataroft Free krople do oczu 10 ml

Indeks: 29564
EAN: 5906190438409
Producent: VERCO

Status:
 dostępny od zaraz

Dostępność:
 3

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni


22,41 PLN 28,99 PLN
Ilość

Cataroft Free - krople do oczu 10 ml

Wyrób medyczny

Krople do oczu Cataroft Free to nawilżający, izotoniczny roztwór do oczu, który zawiera dodatkowo jodek potasu. Preparat nie zawiera środków konserwujących.

Przeznaczenie produktu

Preparat można stosować do zwykłego nawilżania oka – w tym celu należy wkropić go do oka lub zrobić okład na powieki. Preparat może być również pomocniczo stosowany do nawilżania oka podczas niektórych procesów wchłaniania (w szczególności wysięków, krwawień do ciała szklistego oraz zaćmy o różnej etiologii).

Składniki

Preparat zawiera: chlorek sodu (2 mg/ml), jodek potasu, tiosiarczan sodu, wersenian disodu, wodorotlenek sodu, woda wysokooczyszczona. Preparat nie zawiera środków konserwujących.

Sposób użycia

Okres przyjmowania i dawkę określa lekarz. Zazwyczaj stosuje się 1-2 krople do worka spojówkowego do każdego oka od 2 do 4 razy dziennie. W przypadku stosowania innych preparatów okulistycznych na ogół zaleca się, aby zachować odstęp co najmniej 5 minut pomiędzy aplikacją każdego z preparatów. Osoby stosujące soczewki kontaktowe powinny je zdjąć przed zastosowaniem preparatu. Po zakropleniu preparatu należy odczekać 20 minut przed ponownym założeniem soczewek kontaktowych.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz