Eris

PHARAMCERIS P ICHTILIX FORTE Płyn keratolityczny 125ml

Indeks: 18371
EAN: 5900717146310
Producent: LAB.KOSM.DR IRENA ERIS SP.Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

55,79 PLN
Ilość

Pharmaceris P Ichtilix-Forte płyn keratolityczny do włosów i ciała na łuszczycę 125ml

Płyn keratolityczny Pharmaceris P Ichtilix-Forte przeznaczony jest do pielęgnacji owłosionej skóry głowy i ciała w celu zmniejszenia łuski łuszczycowej. Stosuje się go do codziennej kuracji. Produkt łagodzi podrażnienia i niweluje świąd i pieczenie naskórka. Niweluje zmiany łuszczycowe i łupież. Preparat posiada naturalne dla skóry PH. Nie przyczynia się do sklejenia i obciążenia włosów.

Sposób użycia:

Za pomocą atomizera spryskać skórę głowy, a następnie delikatnie wetrzeć preparat.

Informacje i ostrzeżenia:

  • Zużyć przed upływem daty ważności podanej na opakowaniu
  • Unikać kontaktu z oczami
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu.

Skład:

Aqua Urea, 1,2-Hexanediol, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Sodium Oleoyl Sarcosinate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Pentylene Glycol, Glycerin, Salicylic Acid, Hydroxyacetophenone, Cichorium Intybus Root Extract, Sodium Oleate, Sodium Chloride, Polydextrose, Dextrin, Niacinamide, Xanthan Gum, Amylopectin, Salix Alba Bark Ekstract, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Triethyl Citrate.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz