Żele, emulsje i płyny do higieny intymnej

Feminum, nawilżający żel intymny dla kobiet, 50 g

Indeks: 32347
EAN: 5906761200077
Producent: MIRALEX SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

16,65 PLN
Ilość

Feminum żel nawilżający żel intymny 50g

Nawilżający żel intymny.

Środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie.

Codzienne obciążenie pracą, zdenerwowanie, pośpiech, stres oraz wewnętrzny dyskomfort powodują u wielu kobiet nieprawidłowe wydzielanie śluzu w przedsionku pochwy. Najlepszym sposobem, aby przeciwdziałać tego typu objawom jest stosowanie preparatów nawilżających takich jak Feminum żel. Jest to specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu, ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwytakże z użyciem prezerwatyw.

Wskazania: 
Feminum Żel to specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie. Ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw. Feminum Żel znalazł również zastosowanie w medycynie – ułatwia badanie lekarskie m.in ginekologiczne, ultrasonograficzne, badania przez odbyt i wykonywanie niektórych zabiegów. Pomocniczo działa także w  chorobach, których przebiegowi towarzyszy suchość błon śluzowych.

Skład:
Gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Sposób użycia:
Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia – także przed kontaktami intymnymi lub badaniem. Może być również aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu.

Do produktu dołączona jest instrukcja lub etykieta w języku polskim.

Uwagi

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz