Aspiratory kataru

Aspirator elektroniczny do nosa BRAUN BNA 100

Indeks: 24882
EAN: 4022167001016
Producent: NOVAMED SP.Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

138,00 PLN
Ilość

BRAUN BNA 100 Elektroniczny aspirator do nosa dla dzieci i niemowląt

BRAUN BNA 100 to urządzenie medyczne dedykowane dzieciom i niemowlętom, w przpadku którego proces odciągania jest w pełni higieniczny - inaczej niż w przypadku aspiratorów, w których stosowane są filtry gąbkowe, na których osadza się wydzielina i które trzeba wymieniać po każdym użyciu. Nie podrażnia śluzówki.

BRAUN BNA 100 pozwala na usunięcie wydzieliny z nosa, co przekłada się na spokojne i bezproblemowe oddychanie naszego dziecka. Aspiratory elektryczne najlepiej odprowadzą wydzielinę z nosa dziecka, nie podrażniają śluzówki, a dziecko nie sprawi kłopotów na sam widok urządzenia.

Aspirator posiada dwie moce ssania,  dzięki czemu, w zależnosci od potrzeb i gęstości wydzieliny katar jest zasysany w sposób elastyczny. Maksymalna robocza moc ssania wynosi 70kPa. 

Ponadto aspirator posiada dwie końcówki silikonowe, dzięki którym rodzic może dopasować aspirator do wielkości dziecięcego noska. Jedna końcówka jest szersza- do większych dziurek lub do gęstszego kataru. Druga końcówka węższa- dla bardzo małych dzieci lub rzadkiej wydzieliny.

BRAUN BNA 100 to urządzenie  kompaktowe, lekkie i wykonane w sposób ergonomiczny. To właśnie dzięki małemu rozmiarowi, urządzenie może być również używane w trasie. Co więcej, ergonomia urządzenia również podnosi jego funkcjonalność. Braun BNA 100 jest lekki i łatwy w użyciu. 

Dodatkowym atutem urządzenia jest to, że się go łatwo czyści. Elementy można bezproblemowo zdemontować i umyć w zmywarce. Dzięki temu zachowana jest higiena i w każdej chwili można ponownie korzystać z przyrządu.

Braun BNA 100 jest cichy, co niewątplwie wplywa na poczucie bezpieczeństwa małego dziecka.

Zasilanie elektryczne zapewnia natomiast wysoką skuteczność działania, a jednocześnie zmniejsza ryzyko przenoszenia infekcji na osoby opiekujące się dzieckiem.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz