Na odciski i pęcherze

ABE Płyn na odciski 8g

Indeks: 2152
EAN: 5909990040919
Producent: INCO-VERITAS SP.Z.O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

7,19 PLN
Ilość

Nazwa: ABE
Postać: płyn do stos.na skórę
Dawka: (0,089g+0,089g)/g
Opakowanie: 8 g
Skład: 1 g płynu na skórę zawiera 89 mg kwasu mlekowego (Acidum lacticum) w postaci roztworu90% i 89 mg kwasu salicylowego (Acidum salicylicum).
Wskazania: Usuwanie odcisków, nagniotków, zgrubiałej skóry.
Przeciwwskazania: Nie stosować:-w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą,-na podrażnioną, zakażoną lub zmienioną zapalnie skórę,-u pacjentów z cukrzycą – osoby chore na cukrzycę nie mogą stosować tego produktu bez skontaktowania się z lekarzem,-w okresie ciąży i karmienia piersią,- u dzieci w wieku poniżej 2 lat.
Działania niepożądane: W obrębie skóry otaczającej może wystąpić pieczenie i nadżerki pozostawiające przemijające przebarwienia.W przypadku wystąpienia rozległego zaczerwienienia w obrębie otaczającej skóry, lub innych działań niepożądanych należy przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem.
Interakcje: Brak danych.
Dawkowanie: Produkt leczniczy ABE należy stosować zgodnie z zaleceniem lekarza lub zgodnie z opisem podanym w ulotce.Po odkręceniu zakrętki i wyjęciu aplikatora chwilę odczekać, aż nadmiar płynu spłynie do butelki. Następnie posmarować produktem wyłącznie powierzchnię odciska lub zrogowaciałej skóry, zwracając uwagę, aby płyn nie dostał się na zdrową skórę. Po posmarowaniu odczekać chwilę, aż produkt zaschnie w postaci białej błonki.Stosować dwa razy na dobę rano i wieczorem. Leczenie trwa około 1 tygodnia. Przed nałożeniem produktu nie stosować na miejsca poddawane działaniu produktu żadnych kosmetyków. Po zakończonej kuracji wymoczyć nogi, złuszczony odcisk powinien dać się łatwo usunąć.Po każdorazowym użyciu butelkę należy dobrze zamknąć.Dzieci:Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 2 lat.U dzieci od 2 do 12 lat można stosować tylko pod kontrolą lekarza.
Środki ostrożności: Kuracja nie jest przeciwwskazaniem do codziennej, zwykłej higieny stóp.Należy przerwać leczenie, jeśli wystąpi podrażnienie skóry.Należy chronić przed produktem leczniczym oraz jego oparami oczy, drogi oddechowe i błony śluzowe. W razie przypadkowego kontaktu produktu leczniczego z oczami lub błonami śluzowymi należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody.Produkt leczniczy należy nakładać wyłącznie na odcisk lub zrogowaciałą skórę.Nie należy stosować produktu leczniczego na niezmienioną zdrową skórę, ani na uszkodzoną skórę, gdyż kwas salicylowy wchłania się przez skórę i mogą wystąpić ogólnoustrojowe działania niepożądane kwasu salicylowego. Jeżeli dojdzie do pokrycia produktem leczniczym otaczającej odcisk zdrowej skóry, należy natychmiast przemyć ja wodą.
Prowadzenie pojazdów: ABE nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.
Przedawkowanie: Nie zgłoszono przypadku przedawkowania
Ciąża: Ze względu na brak badań dotyczących stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią, produkt nie może być stosowany w okresie ciąży i karmienia.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz