Do ciała

EMOTOPIC E MED+ Balsam w piance do ciała 200ml

Indeks: 27206
EAN: 5900717692213
Producent: LAB.KOSM.DR IRENA ERIS SP.Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

48,99 PLN
Ilość

EMOTOPIC Nawilżający balsam w piance do ciała MED+ 200ml

WSKAZANIA:

  • Do codziennego stosowania w celu zapobiegania objawom i dolegliwościom wywołanym suchością skóry (tj. zaczerwienienie, podrażnienie, świąd) szczególnie w przebiegu atopowego zapalenia skóry (AZS).
  • Wyrób przeznaczony dla osób z uszkodzoną barierą naskórkową, ze zwiększoną skłonnością do wystąpienia reakcji alergicznych oraz nadwrażliwością na czynniki zewnętrzne, w tym substancje drażniące.
  • Wskazany w celu zapobiegania nasilaniu i nawrotom objawów towarzyszących AZS oraz innym dermatozom, którym towarzyszy nadmierna suchość skóry. Polecany do stosowania profilaktycznie w przypadku skóry z tendencją do przesuszania.

*Wyrób przeznaczony do stosowania po ukończeniu 6. miesiąca życia, dla dzieci i dorosłych. Zawiera kompozycję zapachową.


DZIAŁANIE: 

  • Balsam w formie ultra-delikatnej pianki przywraca odpowiednie nawilżenie skórze, tworzy fizyczną barierę ochronną, przywracając jej prawidłowe funkcje. Wyrób działa profilaktycznie, zmniejszając skłonność do powstawania podrażnień, łagodzi zaczerwienienia oraz zapobiega przesuszeniu skóry. Wspomaga odbudowę oraz wzmacnia ochronny płaszcz lipidowy, zmniejszając w ten sposób podatność na działanie czynników zewnętrznych.
  • Dzięki zawartości lipidów lamelarnych, strukturalnie podobnych do lipidów naturalnie występujących w skórze, wyrób zmniejsza suchość skóry, łagodzi uczucie świądu oraz zapobiega nawrotom i zaostrzeniu objawów AZS.
  • Formuła oparta na naturalnych olejach, przywraca komfort napiętej i szorstkiej skórze. Wyrób zmniejsza łuszczenie, wygładza, pozostawiając skórę miękką w dotyku.


SPOSÓB UŻYCIA:

  • Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Wydozować preparat na dłoń, a następnie nanieść cienką warstwę na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Lekka masa w formie pianki o delikatnej kompozycji zapachowej, nie wymaga mocnego rozsmarowywania, szybko się wchłania.
  • Do codziennego stosowania, 1-2 razy dziennie lub w zależności od potrzeb i stopnia przesuszenia skóry.
  • Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.

Ostrzeżenie: "To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą."

Podmiot odpowiedzialny:

DR IRENA ERIS SPÓŁKA AKCYJNA

 Armii Krajowej 12,

05-500 Piaseczno


EMOLIENT OPRACOWANY POD NADZOREM DERMATOLOGÓW ORAZ PRZEBADANY POD KĄTEM BIOZGODNOŚCI

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz