Żelazo

Sideral Gocce proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 30 ml

Indeks: 28190
EAN: 8034140140038
Producent: PHARMAPOINT S.A.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

68,39 PLN
Ilość

SiderAL Gocce

1 butelka 30 ml + 1 saszetka z proszkiem 1,9 g 

Suplement diety z żelazem sukrosomalnym (Sucrosomial® Iron) w kroplach

Sideral Gocce to suplement diety zawierający żelazo (Sideral® r.m. - Sucrosomial® Iron) przeznaczony do stosowania doustnego.

Suplement jest przeznaczony do uzupełnienia żelaza, w przypadku gdy jego spożycie z dietą jest niewystarczające lub zapotrzebowanie organizmu na ten składnik jest zwiększone.

ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE
10 kropli (1 ml) jeden raz dziennie o dowolnej porze dnia

ZAWARTOŚĆ W ZALECANEJ PORCJI
Jedna saszetka zawiera 7 mg żelaza

SKŁAD

  • Składniki proszku w saszetce: żelazo Sideral® r.m. - Sucrosomial® Iron (pirofosforan żelaza (III), emulgator: estry sacharozy i kwasów tłuszczowych; lecytyna słonecznikowa; skrobia ryżowa; substancja przeciwzbrylająca: fosforan triwapniowy, mąka ryżowa); maltodekstryny.
  • Składniki płyny w butelce: woda, sacharoza, maltodekstryny, aromat, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: estry kwasów tłuszczowych i sacharozy.

Produkt nie zawiera glutenu.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Otwórz butelkę. Nie wyrzucaj nakrętki. Umieść proszek w butelce. Załóż nakrętkę na butelkę (nie używaj zakraplacza) i dobrze ją zamknij, a następnie pozostaw na minutę. Potrząśnij energicznie butelką. Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem.

OSTRZEŻENIA
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Spożywać wyłącznie po zmieszaniu składników suplementu. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety są ważne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej (poniżej 25°C) unikając ekspozycji na wysokie temperatury, światło słoneczne i wodę. Po zmieszaniu składników buteleczkę przechowywać w temperaturze 4°C - 8°C. Data minimalnej trwałości dotyczy produktu nieotwartego i przechowywanego w odpowiednich warunkach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz