Olejki eteryczne

OLEJEK ZŁODZIEI PRZEZIĘBIENIE WIRUSY BAKTERIE 20 ml

Indeks: 27395
EAN: 5904730293631
Producent: OPTIMA NATURA SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

32,99 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,99 PLN
Ilość

OLEJEK ZŁODZIEI PRZEZIĘBIENIE WIRUSY BAKTERIE 20 ml

NATURALNY OLEJEK ZŁODZIEI TO SPRZYMIERZENIEC ORGANIZMU Z INFEKCJAMI 

Olejek Złodziei ® składa się z 6 naturalnych olejków eterycznych goździkowego, cynamonowego, cytrynowego oraz z kory i liści eukaliptusowego i rozmarynowego. Olejek ten doskonale poprawia mikroklimat i jakość powietrza w pomieszczeniu, wypełniając je pięknym orzeźwiającym zapachem, a także wspaniale sprawdzi się w masażu aromapetycznym oraz kąpieli. Olejek ten pomaga podczas infekcji sezonowych.

Olejek Złodziei ma bardzo przyjemny zapach, działa rozgrzewająco, pomaga w udrażnianiu dróg oddechowych i ma właciwości pobudzajace system odprnosciowy organizmu.Ponadto jest pomocny w walce z bakteriamu, roztoczami , a także wirusami. Moze być też wykorzystywany w lato do odstraszania owadów takich jak komary, meszki, czy kleszcze. Eugenol zawarty w olejku goździkowym znacznie poprawia jakośc powietrza w pomieszceniach.

Jesli chccemy poprawić mikroklimat w pomieszczeniach nalezy skorzystac z ponizszej receptury::

  • 1 l gorącej wody
  • 6-10 kropli Olejku Złodziei ®

Jesli nie mamy ropylaczy, wystarczy postawć miskę z gorącą wodą w pokoju, w którym chcemy poprawić zapach i jakość powietrza. Do miski z parującą wodą należy dodaj 6-10 kropli Olejku Złodziei ®. Następnie zamykamy pokój i czekamy, aż woda przestanie parowa,  wywietrz pomieszczenie i ciesz się zdrowym orzeźwiającym zapachem!

Jak stosować Naturalne Olejki Aromatpetyczne:

  • aromaterapia: 3-6 kropli na 100ml wody do nawilżaczy, rozpylaczy, kominków aromaterapetycznych oraz lampek zapachowych
  • kąpiele: 3-6 kropli na 3/4 wanny ciepłej wody

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz