Eris

ERIS S Olejek ochronny SPF50+ 200ml

Indeks: 18369
EAN: 5900717149007
Producent: LAB.KOSM.DR IRENA ERIS SP.Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

60,29 PLN
Ilość

SUN PROTECT Suchy olejek ochronny do ciała dla dorosłych SPF 50+

WSKAZANIA:
Polecany dla skóry delikatnej, wrażliwej i normalnej, wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. Rekomendowany w celu minimalizowania ryzyka powstawania poparzeń słonecznych oraz przebarwień podczas ekspozycji skóry na słońce. Formuła polecana dla osób aktywnych. Pozostawia na skórze suche wykończenie, bez uczucia lepkości. DUO-aktywna formuła do stosowania na suchą oraz mokrą skórę.

DZIAŁANIE:
Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna w postaci odżywczego olejku to alternatywne rozwiązanie do tradycyjnych form kremów. Zapewnia wygodną aplikację, pozostawiając pielęgnujące, satynowe wykończenie bez efektu lepkości. Olejek zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, posiadające zdolność pochłaniania promieni słonecznych. Zapewnia najwyższy stopień ochrony przed silnym nasłonecznieniem i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawarta w olejku witamina E, o silnym działaniu antyoksydacyjnym, wpływa na wzmocnienie bariery lipidowej skóry, odżywia i regeneruje naskórek. Olejek intensywnie nawilża skórę, zapobiegając przesuszeniu. Przywraca gładkość i miękkość.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść preparat na skórę 15 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz po kąpieli, pływaniu, wysiłku fizycznym jak i każdorazowym wytarciu skóry.

  • WZMOCNIONA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UVA
  • SKUTECZNA I DŁUGOTRWAŁA OCHRONA anty-UV 98%
  • ZMNIEJSZENIE RYZYKA WYSTĄPIENIA PODRAŻNIEŃ SŁONECZNYCH
  • ODŻYWIENIE I WYGŁADZENIE SKÓRY

Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
Wysoka tolerancja i skuteczność.
Przebadano dermatologicznie.


UWAGA! Nadmierne przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkty ochrony słonecznej nie zapewniają 100% ochrony.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz