Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lansinoh

Lansinoh

 

Firma Lansinoh powstała 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych jako rodzinny biznes założony przez Reshedę Hagen.

Resheda Hagen zapoczątkowała Lansinoh w 1978 r. w Portland, w stanie Oregon, gdy urodziło się jej pierwsze dziecko. Resheda karmiła piersią, ale po kilku dniach brodawki jej piersi stały się podrażnione i obolałe.

Dostępne na rynku preparaty nie działały, zaczęła więc powoli oswajać się z myślą o konieczności odstawieniu dziecka od piersi.

Liderka Ligi La Leche zachęciła ją aby nie poddawała się i spróbowania zastosować lanolinę.

Specyfik ten nie był jednak powszechnie dostępny w sklepach. Mąż Reshedy, będący lekarzem zdołał znaleźć i przywieźć ze szpitalnej apteki do domu pół kilogramowy słoik lanoliny.

Nałożona na bolące brodawki lanolina przyniosła natychmiastową ulgę.

Brodawki zagoiły się w ciągu kilku dni i Resheda mogła z radością kontynuować karmienie piersią.

Resheda Hagen zaczęła propagować niezwykłe właściwości „Pure Lanolin” („Czystej Lanoliny”) jako rozwiązania problemu podrażnionych brodawek matek karmiących.

W 1984 roku zdecydowała się kupować lanolinę w kilogramowych słojach i przepakowywać ją do mniejszych pojemników, sprzedając je później karmiącym matkom.

Dzięki nawiązaniu przez Reshedę kontaktów ze szpitalami i aptekami bardzo szybko wśród pacjentów wzrosła świadomość niezwykłych właściwości lanoliny.

Dziś, po 30 latach działalności firma Lansinoh dostarcza karmiącym kobietom bezpieczną i skuteczną alternatywę dla typowo kosmetycznych produktów mających przynieść ulgę w przypadku podrażnień piersi.

  • Ponad 80% kobiet karmiących piersią spotyka się z podrażnieniem brodawek piersi, a u 26% z nich pojawiają się uszkodzenia naskórka.
  • Ta powszechna i bolesna przypadłość jest głównym powodem przerwania karmienia piersią.

Zobacz 8
PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

 

Pharm Supply Sp. z o.o. to polska firma, której misją od ponad 30 lat jest dostarczanie pacjentom i lekarzom najlepszych środków służących leczeniu i ochronie oczu.

Oferowane przez nas preparaty produkowane są przez firmy we Francji, Włoszech i Niemczech.
W oparciu o długoletnią tradycję, obecność na rynkach europejskich oraz innowacyjność w zakresie technologii, a przede wszystkim najwyższą jakość oferowanych produktów, firmy te mają w swoich krajach ugruntowaną pozycję, jako producenci preparatów do oczu.

Klientami Pharm Supply Sp. z o.o. są:

  • Hurtownie farmaceutyczne
  • Salony Optyczne i Gabinety Lekarskie mogące prowadzić działalność w zakresie sprzedaży wyrobów medycznych.

Dzięki tak rozwiniętym kanałom dystrybucji nasze produkty dostępne są na terenie całego kraju.

Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel i troszczy się o stałe podnoszenie
kompetencji pracowników. Głównym zadaniem naszych Przedstawicieli Medycznych jest rzetelne przekazywanie lekarzom i farmaceutom informacji o nowych, jak również już wcześniej znanych produktach. W naszej pracy stosujemy zasady Kodeksu Etyki Marketingowej.

Zobacz 7
SANDOZ GMBH

SANDOZ GMBH

 

Sandoz to uznany na całym świecie producent leków generycznych, mający na celu zwiększenie dostępności skutecznych i bezpiecznych leków dla pacjentów na całym świecie. Jako integralna część renomowanego koncernu farmaceutycznego Novartis, Sandoz ma swoje korzenie sięgające 1886 roku, kiedy to została założona przez dr Alfreda Kernera i dr Edwina Müllera w Bazylei, w Szwajcarii.

W naszej aptece internetowej oferujemy szeroką gamę produktów Sandoz, które obejmują. Leki generyczne to odpowiedniki leków oryginalnych, które zawierają te same substancje czynne, ale oferowane są w niższych cenach, dzięki czemu stają się bardziej przystępne dla pacjentów.

Współpracując z firmą Sandoz, nasza apteka internetowa dąży do zapewnienia pacjentom dostępu do szerokiej gamy leków o wysokiej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie, a jednocześnie utrzymując przystępne ceny.

Zobacz 15