Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lansinoh

Lansinoh

 

Firma Lansinoh powstała 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych jako rodzinny biznes założony przez Reshedę Hagen.

Resheda Hagen zapoczątkowała Lansinoh w 1978 r. w Portland, w stanie Oregon, gdy urodziło się jej pierwsze dziecko. Resheda karmiła piersią, ale po kilku dniach brodawki jej piersi stały się podrażnione i obolałe.

Dostępne na rynku preparaty nie działały, zaczęła więc powoli oswajać się z myślą o konieczności odstawieniu dziecka od piersi.

Liderka Ligi La Leche zachęciła ją aby nie poddawała się i spróbowania zastosować lanolinę.

Specyfik ten nie był jednak powszechnie dostępny w sklepach. Mąż Reshedy, będący lekarzem zdołał znaleźć i przywieźć ze szpitalnej apteki do domu pół kilogramowy słoik lanoliny.

Nałożona na bolące brodawki lanolina przyniosła natychmiastową ulgę.

Brodawki zagoiły się w ciągu kilku dni i Resheda mogła z radością kontynuować karmienie piersią.

Resheda Hagen zaczęła propagować niezwykłe właściwości „Pure Lanolin” („Czystej Lanoliny”) jako rozwiązania problemu podrażnionych brodawek matek karmiących.

W 1984 roku zdecydowała się kupować lanolinę w kilogramowych słojach i przepakowywać ją do mniejszych pojemników, sprzedając je później karmiącym matkom.

Dzięki nawiązaniu przez Reshedę kontaktów ze szpitalami i aptekami bardzo szybko wśród pacjentów wzrosła świadomość niezwykłych właściwości lanoliny.

Dziś, po 30 latach działalności firma Lansinoh dostarcza karmiącym kobietom bezpieczną i skuteczną alternatywę dla typowo kosmetycznych produktów mających przynieść ulgę w przypadku podrażnień piersi.

  • Ponad 80% kobiet karmiących piersią spotyka się z podrażnieniem brodawek piersi, a u 26% z nich pojawiają się uszkodzenia naskórka.
  • Ta powszechna i bolesna przypadłość jest głównym powodem przerwania karmienia piersią.

Zobacz 10
PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

 

Pharm Supply Sp. z o.o. to polska firma, której misją od ponad 30 lat jest dostarczanie pacjentom i lekarzom najlepszych środków służących leczeniu i ochronie oczu.

Oferowane przez nas preparaty produkowane są przez firmy we Francji, Włoszech i Niemczech.
W oparciu o długoletnią tradycję, obecność na rynkach europejskich oraz innowacyjność w zakresie technologii, a przede wszystkim najwyższą jakość oferowanych produktów, firmy te mają w swoich krajach ugruntowaną pozycję, jako producenci preparatów do oczu.

Klientami Pharm Supply Sp. z o.o. są:

  • Hurtownie farmaceutyczne
  • Salony Optyczne i Gabinety Lekarskie mogące prowadzić działalność w zakresie sprzedaży wyrobów medycznych.

Dzięki tak rozwiniętym kanałom dystrybucji nasze produkty dostępne są na terenie całego kraju.

Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel i troszczy się o stałe podnoszenie
kompetencji pracowników. Głównym zadaniem naszych Przedstawicieli Medycznych jest rzetelne przekazywanie lekarzom i farmaceutom informacji o nowych, jak również już wcześniej znanych produktach. W naszej pracy stosujemy zasady Kodeksu Etyki Marketingowej.

Zobacz 7
SANDOZ GMBH

SANDOZ GMBH

 

Sandoz to uznany na całym świecie producent leków generycznych, mający na celu zwiększenie dostępności skutecznych i bezpiecznych leków dla pacjentów na całym świecie. Jako integralna część renomowanego koncernu farmaceutycznego Novartis, Sandoz ma swoje korzenie sięgające 1886 roku, kiedy to została założona przez dr Alfreda Kernera i dr Edwina Müllera w Bazylei, w Szwajcarii.

W naszej aptece internetowej oferujemy szeroką gamę produktów Sandoz, które obejmują. Leki generyczne to odpowiedniki leków oryginalnych, które zawierają te same substancje czynne, ale oferowane są w niższych cenach, dzięki czemu stają się bardziej przystępne dla pacjentów.

Współpracując z firmą Sandoz, nasza apteka internetowa dąży do zapewnienia pacjentom dostępu do szerokiej gamy leków o wysokiej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie, a jednocześnie utrzymując przystępne ceny.

Zobacz 17
SFD S.A.

SFD S.A.

 

SFD S.A. rozpoczęła działalność w listopadzie 2010 roku na bazie wniesionej aportem, zorganizowanej (w rozumieniu art. 551 kodeksu cywilnego) części przedsiębiorstwa Kulturystyka.pl Mateusz Pazdan. Działalność firmy Kulturystyka.pl, będącej poprzedniczką SFD S.A., rozpoczęła się pod koniec lat 90, kiedy to dotychczasowy właściciel firmy Mateusz Pazdan, pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych, dostrzegł, że na rynku nie ma grupy dyskusyjnej o tematyce sportowej. Szczególnie bliska jego sercu była kulturystyka amatorska, której poświęcił znaczną część swojego życia.

W latach dziewięćdziesiątych temat sportów sylwetkowych był mało popularny, a dostępnych źródeł informacji było bardzo niewiele. Brakowało miejsca, w którym osoby takie jak Mateusz, mogą podzielić się swoją pasją, zamiłowaniem do sportu, doświadczeniami, a także nieść pomoc i dawać cenne wskazówki innymi.

W 1999 wizja miała przekształcić się w rzeczywistość. Wtedy to Mateusz Pazdan, rozpoczął pracę nad pierwszą w Polsce grupą dyskusyjną zrzeszającą ludzi aktywnych. Na początku nikt nie przypuszczał, że motywacja, pasja i zaangażowanie przekształcą się w wielomilionowy biznes, który po latach nieustającej, ciężkiej pracy zaprowadzą firmę do bycia jednym z Liderów w branży odżywek i suplementów diety. Wróćmy jednak do samego początku.

Zobacz 4