Pozostałe testy

Accu Sperm Test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników

Indeks: 30381!
EAN: 5903111462192
Producent: BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

60,29 PLN
Ilość

ACCU SPERM test do samokontroli określający stężenie plemników


Accu Sperm marki Biovena Health, to test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników. To szybki test do wykrywania ilościowego stężenia plemników w nasieniu ludzkim, jako pomoc w określaniu stanu płodności mężczyzny.

Test pozwala określić czy stężenie plemników jest prawidłowe tzn. czy mieści się w ramach aktualnej wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) (tj.>15 mln plemników/ml nasienia).

Pozytywny wynik testu pokazuje, że stężenie plemników mieści się w przedziale uznanym za prawidłowy, podczas gdy wynik negatywny wskazuje stężenie plemników poniżej normy.

Wynik negatywny może oznaczać niepłodność i stanowić ewentualne wskazanie do dalszej diagnostyki. Negatywny wynik testu nie oznacza, że ciąża nie może wystąpić i nie powinno to być przyczyną unikania stosowania antykoncepcji.

Główne zalety testu AccuSperm to łatwość i szybkość wykonania oraz dokładność wyników.Porównanie testu AccuSperm  i metody mikroskopowej dla 204 próbek klinicznych pokazało, że wskaźnik zgodności dla wyników pozytywnych wyniósł 97,95%.

Dlaczego warto stosować test Accu Sperm?

 • Pomocny w diagnostyce in vitro. Okresowe badania płodności testem Accu Sperm, pełni fukcje kontrolne podczas procesu zapłodnienia in vitro. Pomaga trzymać rękę na pulsie.
 •  Wygodny i dyskretny. Test jest do samodzielnego wykonywania w domu. Nie wymaga obecności osób trzecich, jest prosty w obsłudze a odczytanie wyniku zajmuje tylko chwilę. Test eliminuje stres i dyskomfort związany z badaniem płodności.
 • Wynik w ciągu 5 minut. Tylko tyle czasu upływa od wykonania testu do pojawienia się wyników. Sam zestaw czynności jakie należy wykonać przeprowadzając test, zajmuje mniej więcej 10 minut.
 • Dokładność 98%. Testy laboratoryjne wykazały, że nasz test płodności dla mężczyzn to aż 98% skuteczności w przypadku wyników pozytywnych i aż 91% w przypadku testów negatywnych.
 • Elminuje stres związany z niewiedzą. Brak rezultatów po długotrwałym staraniu się o dziecko, jest często powodem frustracji a nawet depresji. Dochodzi wówczas do pogorszenia relacji miedzy partnerami a także pogorszenia kondycji psychicznej osób, szczególnie kobiet. Accu Sperm eliminuje wymienione stany.
 • Niska cena w porównaniu z kosztami kliniki. Badanie nasienia w klinice to koszt często zaczynający się od 200 zł. Przed podjęciem decyzji o pełnym badaniu, warto przeprowadzić domowy test płodności dla mężczyzn w celu przekonania się, czy wydatek taki jest na pewno uzasadniony.

Sposób użycia:
Test do samodzielnego wykonania.
Najlepszy czas do wykonania testu to od 2 do 7 dni od ostatniego wytrysku. Pobranie nasienia w czasie krótszym niż 2 dni lub dłuższym niż 7 dni wpływa na dokładność wyników badania. Szczegółowa instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce. Zachętamy również do obejrzenia filmiku z instrukcją obsługi testu na naszej stronie internetowej.

Wskazania:
Accu Sperm test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników, to szybki test do wykrywania ilościowego stężenia plemników w nasieniu ludzkim, jako pomoc w określaniu stanu płodności mężczyzny.

Zawartość opakowania:

 • Test płytkowy – 1 szt.
 • Kubek na nasienie – 1 szt.
 • Butelka roztworu buforowego – 1 szt.
 • Plastikowa strzykawka do przenoszenia nasienia – 1 szt.
 • Ulotka

Oferowany test jest wyrobem medycznym i przed użyciem należy zapoznać się z informacjami w ulotce lub na opakowaniu. 

 • Wyrób medyczny przeznaczony do samokontroli - posiada oznakowanie CE 0123
 • Posiada deklarację zgodności UE
 • Zawiera instrukcję obsługi w języku polskim

Podmiot odpowiedziany: 

 BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

ul. Odowąża 15

03-310 Warszawa

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz