Naturalne suplementy

SOLLIEVO PHYSIOLAX 45 tabl.(butelka)

Indeks: 29413
EAN: 8032472020509
Producent: ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

32,39 PLN
Ilość

SOLLIEVO PHYSIOLAX

45 tabletek

Sollievo PhysioLax to produkt wskazany do leczenia zaparć.

Działanie produktu uzyskiwane jest dzięki obecności zestawu substancji, które oddziałują na wiele funkcji jelitawykorzystywanych do regulacji pasażu jelitowego. Dlatego też Sollievo PhysioLax wykorzystuje nie farmakologiczny mechanizm działania.

Takie przedstawienie mechanizmu działania jest wynikiem badań Aboca z zakresu biologii molekularnej i komórkowej połączonych z opracowaniami bioinformatycznymi. Sollievo PhysioLax otrzymywany jest w drodze całkowicie procesów produkcji, bez wykorzystywania rozpuszczalników ani innych substancji syntezy chemicznej.

Sposób użycia:

Zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 tabletek wieczorem, w razie konieczności, popijając dużą ilością wody. Prawidłowa dawka stanowi minimum wystarczające, aby wspomóc pasaż jelitowy bez wytwarzania płynnego stolca, dlatego można ją dostosować do indywidualnych potrzeb. Produkt jest zalecany od 12. roku życia.Co do zasady, aby wspomóc pasaż jelitowy, zaleca się przyjmowanie płynów w ciągu dnia, spożywanie odpowiedniej ilości błonnika oraz aktywność fizyczną.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku uporczywego zatwardzenia należy skonsultować się z lekarzem.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz