Problemy stomatologiczne

Sachol Kids żel 15 ml, na afty i aftowe zapalenie jamy

Indeks: 29070
EAN: 3830070471472
Producent: BAUSCH HEALTH POLAND SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

6,49 PLN
Ilość

SACHOL KIDS żel na afty 15ml

Sachol Kids żel to wrób medyczny dedykowany dzieciom powyzej 2,5 roku życia do stosowania w w jamie ustnej na afty i aftowe zapalenie jamy ustnej. Żel ten uśmierza ból, a  także ułatwia i przyspiesza gojenie aft.

Stosowanie i dawkowanie:

Nałożyć niewielką ilośc żelu na zmieniony obszar, po posiłku, czystymi palcami lub za pomocą patyczka higienicznego. Stosować dwa lub trzy razy dziennie (lub w razie potrzeby częściej) przez tydzień lub do ustąpienia objawów. Zamknąć opakowanie po każdym użyciu. Zaleca się powstrzymanie od jedzenia i picia przez conajmniej 30 minut po nałożeniu, aby ułatwić przyleganie produktu do błony śluzowej. Produkt należy zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Nie zaleca się stosować tego produktu u dzieci w wieku poniżej 30 miesięcy. UWAGA! Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ostrzeżenia i instrukcje dotyczące stosowania podane w ulotce dla pacjenta.

Skład:

Woda, ksylitol, gliceryna, wyciąg z płatków róży damasceńskiej, guma ksantanowa, polikarbofil,wodorotlenek sodu, sól sodowa kwasu hialuronowego, pektyn, sorbinian potasu, benzoesan sodu, stawia, pantenol, naturalne aromaty czerwonych owoców, wyciąg z liści aloesu zwyczajnego.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz