Płyny do płukania jamy ustnej

Płyn Absolut White Black 500 ml PlakKontrol

Indeks: 29720
EAN: 8019029001976

Status:
 dostępny od zaraz

Dostępność:
 3

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni


31,99 PLN
Ilość

Płyn Absolut White Black 500 ml PlakKontrol

Płyn do płukania jamy ustnej

Opracowany we Włoszech

Innowacyjny czarny płyn do płukania jamy ustnej z aktywnymi mikrocząsteczkami roślinnymi o działaniu wybielającym w pełni chroniącym szkliwo zębów. Mikrocząsteczki, o strukturze złożonej w 80% z wgłębień, działają na powierzchni zęba, wychwytując płytkę bakteryjną i zanieczyszczenia przyklejone do szkliwa, wykonując naturalne działanie przeciw przebarwieniom.

Z ekstraktami z porostu islandzkiego o właściwościach kojących zęby i dziąsła oraz szałwią lekarską odświeżającą oddech.

Składniki

aqua, sorbitol, polysorbate 20, sodium benzoate, benzyl älcohol, çarbomer, aro- ma, sodium hydroxide, sodium saçcharin, sodium fluoride, glycerin, salvia officinalis leaf extract, cetrăria işlandica extract, ci 7/266, charcoal powder, limonene, citral, potassium sorbate
Zawiera fluorek sodu. F-230 ppm

Sposób użycia

Płucz usta przez 1 minutę 10 ml czystego produktu. Stosować 2/3 razy dziennie, chyba że dentysta zaleci inaczej. Aby uzyskać najlepsze wyniki, nie spożywaj jedzenia ani napojów przez co najmniej 30 minut po każdym płukaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie połykaj.

codzienny zabieg naturalne działanie wybielające ze zintegrowanymi mikrocząstkomi węgla aktywnego.

Absolute White to innowacyjny czarny płyn do płukania jamy ustnej z aktywnymi mikrocząsteczkami roślinnymi o działaniu wybielającym pełnym poszanowaniem szkliwa zębów.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz