Szczoteczki międzyzębowe

Plakkontrol Brush&Clean Carbon jednorazowa szczoteczka międzyzębowa 40szt.

Indeks: 0000
EAN: 8019029001242
Producent: PLAKKONTROL

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

19,99 PLN
Ilość

Plakkontrol Brush&Clean Carbon jednorazowa szczoteczka międzyzębowa  - 40szt.

Plakkontrol Brush&Clean Jednorazowa szczoteczka z gumową główką. do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych

Brush & Clean to miękka i delikatna jednorazowa szczoteczka. Plastikowy korpus i gumowe włosie, ta innowacyjna szczoteczka jest łatwa i intuicyjna w użyciu, odpowiednia dla każdego, całkowicie pozbawiona metalu i jednorazowa. Gumowana główka chroni przed szkodliwymi urazami dziąseł i uszkodzeniami szkliwa zębów.

Właściwości Brush & Clean:

  • Brush & Clean to również idealne narzędzie do zastąpienia używania wykałaczki, nawyku po posiłku, który jest nadal głęboko zakorzeniony, ale potencjalnie niebezpieczny
  • Bezpieczny w użyciu : Odporny i elastyczny, skutecznie usuwając płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych, przyjemnie masuje dziąsła, pobudzając mikrokrążenie krwi.
  • Idealny do implantów : Bezpieczny w obecności implantów, protez stałych, aparatów ortodontycznych i mostów.Opakowanie: 40szt.

Na podstawie 1 opinii

5

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Stosuję Plakkontrol Brush&Clean Carbon i jestem bardzo zadowolony z wyników. Te jednorazowe szczoteczki międzyzębowe są świetne dla każdego, kto chce zadbać o higienę jamy ustnej.

Jan - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (16:54)

Mam implanty, więc potrzebuję szczoteczek, które są delikatne, ale skuteczne. Plakkontrol Brush&Clean Carbon spełnia te wymagania i jest idealny dla mojego przypadku!

KasiaSse2 - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (16:53)

Od kiedy zacząłem używać Plakkontrol Brush&Clean Carbon, moje dziąsła są zdrowsze, a zęby czystsze. Są to naprawdę świetne jednorazowe szczoteczki międzyzębowe.

Grzegorz - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (16:53)

Plakkontrol Brush&Clean Carbon to idealne narzędzie do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Są łatwe w użyciu i bardzo wygodne. Polecam wszystkim!

Margeritta - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (16:52)

Używam tych szczoteczek zamiast wykałaczek i jestem bardzo zadowolony. Są bezpieczne i elastyczne, a jednocześnie skuteczne w czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych.

Lukaszzzz - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (16:51)

świetne jednorazowe szczoteczki międzyzębowe. Są delikatne dla dziąseł i skuteczne w czyszczeniu. Polecam!

Zębuszkaa - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (16:50)

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również