Status:
 dostępny na zamówienie

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

29,99 PLN
Ilość

Płyn Protezione Totalne 500 ml Plakkontrol

Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu

CODZIENNA KURACJA

Działanie ochronne

Płyn do płukania jamy ustnej zapobiegający osadzaniu się płytki nazębnej, próchnicy i halitozie

Działanie ochronne

Plakkontrol Protezione Totale dba o zęby i dziąsła. Działa tam, gdzie szczo- teczka nie dociera i tworzy barierę, która pomaga chronić jamę ustną przed płytką nazębng, prochnicq i halitozq pochodzenia zębowego. Bezalkoholowy i o świeżym miętowym smaku, polecany do codziennego stosowania po rutynowej higienie jamy ustnej lub jako środek wspomagający, gdy mycie zębów nie jest możliwe.
Jego ekskluzywna formuła o działaniu antybakteryjnym działa skutecznie, ale delikatnie, wykorzystując synergię trzech aktywnych składników: Triclosanu, Fluoro i Ksylitolu.

  • Triclosan: środek antybakteryjny, który aktywnie zwalcza płytkę nazębną i eliminuje mikroorganizmy powodujące nieświeży oddech
  • Fluor: wzmacnia szkliwo zębów, czyniąc je bardziej odpornym na ataki kwasów i próchnicę.
  • Ksylitol: utrzymuje pH jamy ustnej na optymalnym poziomie, chroniąc szkliwo.

Plakkontol Protezione Totale jest również wskazany dla dzieci powyżej szóstego roku życia, dla osób cierpiqcych na wrażlíwe zęby oraz día noszących aparaty ortodontyczne i mosty.

Sposób użycia

Płucz usta przez 1 minutę z użyciem 10 ml czystego produktu. Nie połykać. Stosować 2/3 razy dziennie, chyba że dentysto zaleci inaczej.

Ostrzeżenia

Aby uzyskać najlepsze wyniki, nie spożywaj jedzenia ani napojów przez co najmniej 30 minut Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać.

SKŁADNIKI>/h3>

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Xylitol, Peg-40 Hydro- genated Castor Oil, Sodium Fluoride, Imidazolidinyl Urea, Aroma, Centella Asiatica Extract, Propylene Glycol, Sodium Methylparaben, Disodium Pyroph osphate, Tetrapotossium Pyrophosphate, Triclosan, Limonene, CI 42090, CI 19140. Zawiera fluorek sodu.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz