Atopowe Zapalenie Skóry (AZS)

Mediderm Bath 500ml

Indeks: 13423
EAN: 5907529108109
Producent: FARMINA SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 1 dzień roboczy

32,94 PLN
Ilość

MEDIDERM emulsja do kąpieli na łuszczycę, egzeme i atopowe zapalnie skóry 500ml 

Mediderm emulsja do kąpieli jest specjalnym preparatem do kąpieli stworzonym do pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry w przebiegu łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry. Długotrwale natłuszcza zmniejszając napięcie i nadmierne łuszczenie się skóry. Regeneruje naturalny płaszcz lipidowy co zapobiega utracie wody i poprawia nawilżenie nawet w najgłębszych warstwach naskórka, zmniejszając suchość i świąd.

Mediderm emulsja do kąpieli nie zawiera substancji zapachowych oraz barwników i może być stosowany już od pierwszego miesiąca życia.

Składniki: Paraffinum Liquidum, Aqua Purificata, Isopropyl Myristate, Glycerin, Phenoxyethanol, Cetomacrogol 1000, Cetearyl Alcohol.

Sposób użycia: rozpuścić w strumieniu wody – dorośli 0,5 nakrętki na wannę, niemowlęta i dzieci wewnętrzną nakrętkę na wanienkę. Ciało zanurzyć w wodzie z preparatem pozostając w kąpieli 10-15 min. Delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem unikając pocierania. Emulsja pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną (w celu uzyskania szczególnie mocnego natłuszczenia można zastosować większą ilość preparatu). Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Wstrząsnąć przed użyciem!

Regularna pielęgnacja pomaga stabilizować rozwój komórek naskórka i wydłużać okres remisji zmian. Najlepsze efekty można uzyskać stosując kompleksowo inne produkty z serii Mediderm jak Mediderm krem, Mediderm emulsja pod prysznic, Mediderm szampon.

Przechowywać w temperaturze do 25oC.

Wytwórca: Farmina sp. z o.o. ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

Na podstawie 1 opinii

5

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Stosując Mediderm emulsję do kąpieli w połączeniu z innymi produktami z serii, zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Wydłuża okresy remisji zmian.

Gosiaczek - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (17:28)

Mediderm jest cudownym rozwiązaniem dla mojego maleństwa cierpiącego na egzemę. Bezpieczne już od pierwszego miesiąca życia, co jest ogromnym plusem.

Kidi-we - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (17:27)

Mediderm to emulsja, która przyniosła mi ulgę w walce z łuszczycą. Teraz moja skóra jest bardziej elastyczna i mniej łuszczy się. Widać poprawę!

Marek - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (17:25)

Naprawdę świetny produkt! Po kilku kąpielach z Mediderm moja skóra stała się bardziej nawilżona i przestała swędzieć. Polecam!

Laki - Piątek, 7 Kwiecień 2023 (17:25)