Atopowe Zapalenie Skóry (AZS)

Mediderm Bath 500ml

Indeks: 13423
EAN: 5907529108109
Producent: FARMINA SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

30,35 PLN
Ilość

MEDIDERM emulsja do kąpieli na łuszczycę, egzeme i atopowe zapalnie skóry 500ml 

Mediderm emulsja do kąpieli jest specjalnym preparatem do kąpieli stworzonym do pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry w przebiegu łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry. Długotrwale natłuszcza zmniejszając napięcie i nadmierne łuszczenie się skóry. Regeneruje naturalny płaszcz lipidowy co zapobiega utracie wody i poprawia nawilżenie nawet w najgłębszych warstwach naskórka, zmniejszając suchość i świąd.

Mediderm emulsja do kąpieli nie zawiera substancji zapachowych oraz barwników i może być stosowany już od pierwszego miesiąca życia.

Składniki: Paraffinum Liquidum, Aqua Purificata, Isopropyl Myristate, Glycerin, Phenoxyethanol, Cetomacrogol 1000, Cetearyl Alcohol.

Sposób użycia: rozpuścić w strumieniu wody – dorośli 0,5 nakrętki na wannę, niemowlęta i dzieci wewnętrzną nakrętkę na wanienkę. Ciało zanurzyć w wodzie z preparatem pozostając w kąpieli 10-15 min. Delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem unikając pocierania. Emulsja pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną (w celu uzyskania szczególnie mocnego natłuszczenia można zastosować większą ilość preparatu). Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Wstrząsnąć przed użyciem!

Regularna pielęgnacja pomaga stabilizować rozwój komórek naskórka i wydłużać okres remisji zmian. Najlepsze efekty można uzyskać stosując kompleksowo inne produkty z serii Mediderm jak Mediderm krem, Mediderm emulsja pod prysznic, Mediderm szampon.

Przechowywać w temperaturze do 25oC.

Wytwórca: Farmina sp. z o.o. ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz