Probiotyki

Dicoflor 6 kaps. 20 kaps.

Indeks: 31149
EAN: 5908229303467
Producent: BAYER SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

29,99 PLN
Ilość

Dicoflor 6

20 kapsułek

Suplement diety

Preparat osłonowy, który zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o udowodnionym w licznych badaniach klinicznych bezpieczeństwie stosowania.

Działanie i zastosowanie:

  • Wzbogaca mikroflorę jelitową nawet do 7 dni po jego stosowaniu*
  • Skład odpowiedni dla alergików - bez laktozy, kazeiny i glutenu
  • Posiada badania stabilności i czystości mikrobiologicznej
  • Nie wymaga przechowywania w lodówce
  • Przeznaczony jest do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia, w celu uzupełnienia diety w bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG stanowiące składnik prawidłowej mikroflory jelitowej.
  • Stosowanie produktu można rozważyć np. w trakcie i po antybiotykoterapii; w okresie jesienno-zimowym; w podróżach ze zmianą strefy klimatycznej.

Skład:

Każda kapsułka Dicoflor®6 zawiera 6 miliardów żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Składniki używane do ich produkcji są wolne od glutenu i laktozy.

  • Lactobacillus rhamnosus GG: 6 x 10^9 CFU* w 1 kapsułce, 12 x 10^9 CFU* w 2 kapsułkach

*CFU – jednostka tworząca kolonię bakterii

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1–2 kapsułki. Kapsułkę należy połknąć i popić szklanką zimnego lub ciepłego płynu (np. woda, mleko, sok owocowy). Kapsułkę można również otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w płynie (jak wyżej) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Dicoflor®6 zaleca się stosować w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacja o konieczności konsultacji z lekarzem/farmaceutą:

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania produktu, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Podmiot odpowiedzialny: BAYER

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz