Alergia

Aleric Spray aerozol do nosa 0,05 g 60 dawek

Indeks: 27941
EAN: 5903031282399
Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Status:
 dostępny od zaraz

Orientacyjny czas dostawy:

 3 dni

28,79 PLN
Ilość

Aleric Spray aerozol na katar allergiczny 60 dawek 
mometazonu furoinian jednowodny, 50 mikrogramów/dawkę, aerozol do nosa, zawiesina (biała lub prawie biała lepka zawiesina o pH pomiędzy 4,3 i 4,9). 

Wskazania do stosowania: Produkt leczniczy Aleric Spray wskazany jest w leczeniu objawów zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa u osób dorosłych w wieku od 18 lat.  
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną, mometazonu furoinian lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Produktu leczniczego Aleric Spray aerozol do nosa nie należy stosować w przypadku nieleczonych miejscowych zakażeń błony śluzowej nosa, takich jak opryszczka pospolita. Nie należy stosować kortykosteroidów stosowanych donosowo u pacjentów, którzy niedawno przebyli zabiegi chirurgiczne nosa lub urazy nosa, aż do czasu zagojenia się ran, ze względu na hamujące działanie kortykosteroidów na proces gojenia ran. 
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
2020-08-25_Aleric_Spray_pozwolenie.pdf Pobierz plik